سیستم پیمایش مداوم قند خون فری استایل لیبره چگونه کار می کند؟

سیستم پیمایش مداوم قند خون از چه بخشهایی تشکیل شده است ؟

این سیستم از دو بخش دستگاه و سنسور تشکیل شده است .

 

سنسور چگونه کار می کند ؟

سنسور بر روی پشت بازو نصب می شود و به صورت خودکار هر چند دقیقه یکبار قند شما را تست می کند. سنسور می تواند تا هشت ساعت اطلاعات در خود ذخیره کند. با نزدیک کردن دستگاه به سنسور ، اطلاعات وارد دستگاه می شود.

هر سنسور فری استایل لیبره چه مدتی کار می کند؟

هر سنسور به مدت چهارده روز می تواند برای شما کار کند. بعد از چهار ده روز دیگر از کار خواهد افتاد . یعنی در حقیقت شما هر ماه به دو سنسور نیاز دارید.

 

آیا امکان اسکن کردن سنسور با موبایل وجود دارد؟

بعد از نصب اولین سنسور شما یک ساعت مهلت خواهید داشت تا با نرم افزارهای مخصوص این شرکت ، سنسور را بشناسانید .البته اگر بخواهید علاوه بر دستگاه ،  از گوشی موبایل خود و با استفاده از تکنولوژی NFC قند خود را بدانید.

آیا می توان نمودار قند خون را بروی روی صفحه ی مانیتور مشاهده کرد؟

بله. برای استفاده ی بهتر از این محصول می توانید ، نرم افزار مخصوص آن را در کامپیوتر خود نصب کنید . با استفاده از کابل یو اس بی دستگاه را به کامپیوتر خود نصب کنید . نمودار قند خون خود و اطلاعات دیگر همچون مقدار انسولین تزریقی و کربوهیدرات مصرفی را در نرم افزار مربوطه مشاهده کنید .

آیا می توان از راه دور از وضعیت قند خون عزیزانمان خبردار شویم؟

بله . این امکان از طریق یک اپلیکیشن برای شما فراهم شده است.

قیمت تقریبی هر سنسور چقدر است ؟ از کجا می توانم خرید کنم؟

قیمت تقریبی هر سنسور از یک میلیون و سیصد هزار تومان الی یک میلیون و هفتصد هزار تومان متغیر است . دلیل نوسان قیمت، نوسان ارز در بازار  هزینه های اضافی دیگر برای وارد کردن این محصول به کشور می باشد. با توجه به اینکه از طرف این شرکت کشور ما تحریم است. برای خرید  اینجا کلیک کنید.

آیا استفاده ی موقت از فری استایل لیبره  مفید می تواند باشد؟

بله . استفاده ی یک ماه ی این دستگاه هم میتواند به کنترل شما کمک کند . در هر صورت داشتن اطلاعات یک ماهه ی مقدار تزریق های انسولین ، مقدار کربوهیدراتهای مصرفی و همچنین مقدار قند روی یک نمودار اطلاعات جامعی به دیابتی و پزشک معالج می دهد.  از این اطلاعات برای پیدا کردن یک سری فاکتور های لازم برای کنترل درست قند خون می توان استفاده کرد.

کجا می توانم اطلاعات بیشتری در مورد این محصول دریافت کنم؟

شما می توانید وارد کانال تلگرام مخصوص فری استایل لیبره شوید . برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید  و یا با تلگرام خود به شماره ی 9194473462 پیام دهید و یا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *